В Дніпропетровській області зафіксовано випадок ботулізму

 

В серпні поточного року на ботулізм захворіли 2 мешканки (віком 38 та 41 років) м.Кривого Рогу,  які знаходились на відпочинку в смт Лазурне Херсонської області. Їх було госпіталізовано до реанімаційного відділення Херсонської обласної інфекційної лікарні.

Про це на прес-конференції 17 серпня в ІА «МОСТ-ДНІПРО» повідомив  начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв.

Встановлено, що під час відпочинку постраждалі 12 серпня вживали в їжу рибу в’ялену (лящ в’ялений, непатраний, нефасований), яку напередодні від’їзду (10 серпня) придбали в м. Кривий Ріг на оптовій базі біля автовокзалу  (гуртовий склад «Рибка» ФОП Мамчура О.М., вул.Телевізійна,2/21).

У рамках розслідування вказаних випадків Держпродспоживслужбою області встановлено, що на вказаному складі реалізувався лящ в’ялений непатраний виробництва ФОП Ховрощук Л.О. ВАТ «Полтаварибхоз». Адреса виробника в супровідних документах не зазначена. Маркування продукції відсутнє, закупля продукції здійснювалася на бездоговірних засадах. Вага партії риби становила 100 кг, на час збору інформації залишок продукції становив 5кг (реалізація припинена, знаходиться на відповідальному зберіганні).

Відібрано зразок ляща в’яленого зазначеного походження для проведення лабораторних досліджень. Результати в роботі.

На адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області направлений лист про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання подальшого виникнення можливих випадків ботулізму, пов’язаних із вживанням продукції виробництва ФОП Ховрощук Л.О. ВАТ «Полтаварибхоз».

Згідно супровідної документації ФОП Мамчура О.М. було закуплено 54 кг ляща в’яленого.

За рекомендацією Держпродспоживслужби Дніпропетровської області (згідно вимог п.4 ст.20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів») приватним підприємцем 15.08.2017 ініційована процедура вилучення з обігу ляща в’яленого.

Станом на 16.08.2017 до гуртового складу було повернуто 43,7кг продукції з точок реалізації (всього на відповідальному зберіганні знаходиться 48,7кг).

Проведення комплексу профілактичних, протиепідемічних заходів та лабораторних досліджень триває.

 

Загалом, цьогорічна актуалізація проблеми полягає в тому, що люди постраждали від вживання продукції промислового виготовлення. Так званий «промисловий ботулізм». А це вже інші обсяги виробництва та інша географія реалізації. Крім того, відсутність перевірок з боку контролюючих органів та, як висновок, послаблення самоконтролю з боку самого виробника.

Зважаючи на актуальність проблеми Держпродспоживслужба Дніпропетровській області вживає необхідні заходи у цьому напрямку.

Так, спеціалістами Держпродспоживслужби сумісно з представниками органів місцевого самоврядування, Національної поліції, проведено рейди 136 об’єктів торгівлі, громадського харчування, операторів потужностей, які здійснюють обіг та виробництво рибної продукції та 10 місць стихійної торгівлі.

По результатам рейдових перевірок, узагальнені матеріали направлені до територіальних відділів Національної поліції, прокуратури для прийняття відповідних адміністративно-запобіжних заходів.

Спеціалістами Держпродспоживслужби ініційовано та проведено 10 засідань територіальних комісій з питань ТЕБ та НС, на яких протокольно затверджені заходи з профілактики захворювань на ботулізм.

Направлені листи керівникам рибопереробних підприємств, у торгівельні мережі щодо посилення контролю за обігом та/або виробництвом продукції, дотриманням вимог технологічного процесу, якістю та умовами зберігання, транспортування та реалізації рибної продукції.

Крім того, в області з липня проводяться моніторингових відвідувань всіх зареєстрованих операторів ринку харчових продуктів. Охоплено збором інформації 558 об’єктів, із них на 260 об’єктах (46,6%) виявленні порушення санітарного законодавства та ветеринарно-санітарних вимог. З операторами ринку харчових продуктів проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог ветеринарно-санітарних вимог та санітарного законодавства.

Стосовно профілактики, то тут головне – уникати споживання в’яленої, солоної та консервованої риби, м’ясних консервів, в першу чергу домашнього виробництва. Також потрібно уникати споживання продуктів, умови зберігання та транспортування яких могли бути не дотримані належним чином, або про якість яких невідомо. Не купувати кров’яну і ліверну ковбасу, солену чи копчену рибу, буженину, шинку, консервовані гриби у випадкових осіб.

Ретельно дотримуватись технології приготування копченостей, солінь, консервованих продуктів, як в домашніх умовах, так і на підприємствах.

І ще раз хотів би акцентувати увагу на те, що тільки від нас з вами залежить наше здоров’я!

Будьте пильними – і не купуйте продукцію сумнівної якості в місцях стихійної торгівлі!