Фахівці Держпродспоживслужби із всієї України обговорили епідеміологічний нагляд та контроль пріоритетних хвороб

3 3

У м. Києві в рамках Програми зменшення біологічної загрози в Україні у тісній співпраці з фахівцями CDC, ECDC та WHO відбувся семінар в рамках концепції Єдине здоров’я «Система епідеміологічного нагляду та стратегія контролю пріоритетних хвороб, що підлягають реєстрації», в якому взяли участь представники Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства та ветеринарної медицини центрального апарату Служби та її територіальних органів.

Також у заході взяли участь представники МОЗ, лабораторних центрів та Міноборони.

У ході семінару відбулася зустріч та дискусія ключових осіб у сфері громадського здоров’я і ветеринарної медицини національного та регіонального рівнів.

Під час заходу учасники обговорили проект стратегії розвитку епідеміологічного нагляду за інфекційними захворюваннями в Україні, зокрема пріоритетні зоонозні інфекції, а також концепцію «Єдиного здоров’я» та впровадження електронної інтегрованої системи реєстрації інфекційних хвороб (EIDSS).

Під час роботи семінару також проводилась активна робота в групах з обговорення плану дій із провадження стратегії епіднагляду, визначення пріоритетів для нагляду та контролю зоонозних інфекцій та хвороб, пов’язаних з харчовими продуктами та кроків для покращення нагляду та контролю за пріоритетними захворюваннями.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua