У Держпродспоживслужбі обговорили законопроект про інформування споживачів щодо харчових продуктів

3 3 3 3 3

Голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа провів робочу нараду з фахівцями Держпродспоживслужби, представниками Європейської бізнес асоціації, Американської торговельної палати, ВБО «Ліга виробників харчових продуктів» та проекту ЄС «Вдосконалення системи контролю безпечності харчових продуктів в Україні» обговорили питання удосконалення законодавства з питань інформування споживачів щодо харчових продуктів.

Законопроект покликаний привести законодавство про інформування споживачів у відповідність до норм і вимог Євросоюзу з урахуванням положень регламентів Європейського Парламенту та Ради ЄС, а також забезпечити належний рівень захисту здоров'я та інтересів споживачів, їх поінформованості, встановлення засобів гарантування права споживачів на інформацію та процедури надання інформації про харчові продукти.

Учасники зустрічі обговорили поточні питання, які стосуються спільних підходів, принципів та вимог до інформації про харчові продукти. Напрацьовані пропозиції до законопроекту будуть передані на опрацювання робочої групи, яка створена при Комітеті ВР з питань аграрної політики та земельних відносин.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua