Два суди погодилися із рішенням Держпродспоживслужби щодо накладання штрафу на магазин через порушення законодавства

Адміністративний суд м. Дніпро та апеляційний суд Дніпропетровської області залишив без змін суму штрафних санкцій для торговельної мережі з продажу взуття. Санкції були накладені фахівцями ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області на магазин у м.Херсон, де в результаті здійснення планової перевірки були встановлені порушення Правил роздрібної торгівлі непродовольчими товарами та ст.15 Закону України «Про захист прав споживачів».

За результатами розгляду акту перевірки Головним управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області до господарюючого суб’єкта були застосовані адміністративно-господарські стягнення, передбачені статтею 23 Закону України «Про захист прав споживачів», у сумі понад 30 тис. грн.

Господарюючий суб’єкт не погодився з сумою штрафних санкцій і звернувся з позовною заявою до адміністративного суду з вимогою скасувати акт перевірки та відмінити постанову про накладення штрафу. За результатами судового розгляду справи, суд відмовив господарюючому суб’єкту у задоволені його вимог і залишив суму штрафу без змін.

Не погоджуючись з даним рішенням, господарюючий суб’єкт звернувся з апеляційною скаргою до апеляційного суду Дніпропетровської області щодо оскарження рішення адміністративного суду. Суд розглянув скаргу і відмовив господарюючому суб’єкту у задоволені його вимог і залишив суму штрафу без змін.

Відповідно, апеляційний суд погодився з рішенням адміністративного суду та з законними вимогами Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua