Робоча нарада з представниками торгівельних мереж області

18.01.2017- відбулася робоча нарада з представниками торгівельних мереж області, в якій були підняті актуальні теми на сьогодняшній день, а саме:

  • обмін товару та повернення коштів за придбаний товар;
  • договірні відносини з споживачем;
  • інтернет торгівля.

Як повідомили представники провідних торгівельних мереж області, були знайдені чіткі відповіді на питання планововго, позапланового контролю, що проводиться управлінням захисту прав споживачів в Дніпропетровській області.

Як повідомив керівник управління Юрій Кіслейко на сьогодняшній день позапланорві перевірки за скаргами споживачів діють без обмежень, щодо планових заходів – тим часово введено мораторій на їх проведення. При обговоренні нагальних питань були підведені підсумки роботи за 2017 рік в яких були висвітлені результати досліджень відбору зразків з цих торгівельних мереж, які планувалися і були здійснені в 2017 році.

Управління наполегливо наголошує! При замовленні товарів через інтернет та отриманні їх через перевізників, які є на ринку, уважно оглядайте та перевіряйте товар до сплати коштів за нього. Необхідно звертати увагу чи заповнений гарантійний талон, чи є в наявності розрахункові документи, чеки і тільки після огляду робити покупку.

Нагадуємо,  адреса розташування управління захисту споживачів: вул. Філософська, 39а, тел. (068) 658-80-99