У Тернополі громадянам повернули понад 1,5 млн грн, переплачених за житлово-комунальні послуги

Фахівці Сектору контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Тернопільській області на підставі звернення мешканця Тернополя провели позапланову перевірку житлово-комунальної організації, що займається обслуговуванням житлового фонду.

За результатами цієї перевірки підприємство зобов’язали відшкодувати скаржнику кошти за порушення порядку встановлення та застосування державних регульованих цін, сплатити до бюджету штрафні санкції. Посадову особу за допущені порушення державної дисципліни цін притягнуто до адміністративної відповідальності.

Також управлінню житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради направлено припис про усунення порушення вимог щодо встановлення та застосування державних регульованих цін для суб’єктів господарювання усіх форм власності, які надають послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Тернопіль.

На виконання зазначеного припису управлінням житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради видано наказ, яким зобов’язано керівників підприємств, що обслуговують житловий фонд міста, здійснити мешканцям перерахунки плати за житлово-комунальні послуги.

На даний час проведено перерахунки квартплати на суму понад 1,5 млн гривень.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua