На Івано-Франківщині Держпродспоживслужба та громадськість обговорили перспективи співпраці щодо здійснення державного нагляду

За ініціативи Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області відбулась робоча зустріч керівництва Головного управління з керівниками та представниками громадських організацій області, у ході якої присутні обговорили співпрацю щодо здійснення державного нагляду (контролю) та зміни законодавства у даній сфері.

Участь у заході взяли представники регіонального Івано-Франківського відділення Українського союзу промисловців і підприємців, Івано-Франківської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів, «Крок у наше майбутнє», ГО «Громадський інститут аналітики», ГО «Громадська ініціатива Галичини», ГО «Асоціація фермерів та землевласників Івано-Франківської області», громадського об’єднання «Ділові люди Прикарпаття».

Начальник Головного управління Роман Гурський для початку ознайомив присутніх із основними завданнями та функціональними повноваженнями служби, зупинився на основних напрямках діяльності – в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, дотримання санітарного законодавства, законодавства у сфері захисту і карантину рослин, захисту прав споживачів ( в т.ч. ринкового нагляду) та контролю за регульованими цінами.

Пропозиції, що надійшли від представників громадських організацій, стосувались як забезпечення широкої профілактичної та інформаційно-розʼяснювальної роботи служби з метою інформування громадськості та бізнесу про особливості та вимоги законодавства до провадження різних видів господарської діяльності, «роботи на попередження» тих чи інших ризиків, пошуку компромісних рішень в умовах законодавчих колізій, так і посилення контролю за діяльністю «недобросовісних підприємців», яка становить загрозу суспільству та довкіллю.

Під час заходу досягнуто домовленість щодо подальшої співпраці та надано письмові відповіді на запитання, що піднімалися в ході зустрічі.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua