Місія ЄС завершила роботу в Україні з оцінки системи держконтролю за виробництвом м’яса птиці

В Україні завершила свою роботу місія Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE), яка 27 лютого до 9 березня 2018 року проводила аудит системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

У рамках візиту до України представники Єврокомісії провели зустрічі з керівництвом та фахівцями Держпродспоживслужби як на центральному рівні, так і на рівні ряду головних управлінь Держпродспоживслужби, під час яких вони ознайомилися з функціями і повноваженнями Служби, в тому числі в рамках прийняття рішень щодо експорту продукції до країн ЄС. У рамках місії

Також у рамках роботи представники місії відвідали центральну лабораторію Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи (м.Київ), вивчили діяльність ряду виробничих та переробних підприємств та забійних цехів.

За результатами роботи місії впродовж місяця буде складений звіт, до якого Держпродспоживслужба зможе надати свої коментарі. Після цього звіт буде оприлюднений на сайті DG SANTE.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua