Вітчизняні виробники продовольчих товарів, сільгосптоварів та сільгосптехніки запрошуються до участі в міжнародній виставці

Українські компанії, які спеціалізуються на вирощуванні, зберіганні, переробці сільськогосподарської продукції, виробництві продовольчих товарів, кормів для тваринництва, виготовленні, експлуатації та обслуговуванні сільгосптехніки та обладнання, обробці ґрунтів та захисті рослин, а також інших, споріднених з сільським господарством галузях запрошуються до участі у міжнародній сільськогосподарській виставці Qatar International Agricultural Exhibition 2018, яка відбудеться 20-22 березня поточного року в м. Доха (Катар).

Захід проводиться під патронатом Еміра Катару шейха Таміма Аль Тані. Серед офіційних спонсорів та організаторів – Міністерство муніципалітетів та екології Катару. Організатором виставки є компанія IFP Qatar.

Всеукраїнська асоціація експортерів м’ясної та молочної продукції «Укрм'ясомолекспорт» при сприянні Посольства України в Катарі візьме участь у виставці від України як координатор стенду нашої держави та запрошує долучитися всіх охочих вітчизняних суб’єктів господарювання до участі в колективному стенді.

Як повідомляє Асоціація, у межах заходу будуть проведені зустрічі в форматі В2В з потенційними покупцями української продукції в цьому регіоні. Також в «Укрм'ясомолекспорті» наголошують, що в Катарі є зацікавленість місцевого бізнесу в поставках із України м'яса яловичини, овочів, кормів для тварин тощо.

За деталями участі звертайтеся до асоціації «Укрм'ясомолекспорт» (e-mai; ummex@ukr.net)

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua