Спільні перевірки та боротьба з незаконною торгівлею: у мерії Дніпра уклали меморандум про співпрацю з обласною Держпродспоживслужбою

23 березня інспекція з питань благоустрою Дніпровської міськради та управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області уклали меморандум про партнерство та співпрацю.

Основний інструмент, який отримають обидва відомства, – можливість проведення спільних перевірок. Місто та область створюватимуть спеціальні комісії. Це, зокрема, дасть можливість уникнути паперової тяганини, працювати більш оперативно та запобігати несанкціонованим діям підприємців і порушенню благоустрою.

«Інспекція з благоустрою, яку я очолюю, має завдання – навести лад у місті. Це стосується, зокрема, території біля об’єктів підприємницької діяльності – магазинів, торговельних центрів тощо. Однак особливих інструментів, крім адміністративних штрафів, не було. У зв’язку з цим виникла необхідність проводити регулярні спільні перевірки разом з обласною Держпродспоживслужбою», – зазначив начальник інспекції з питань благоустрою Дніпровської міської ради Руслан Мороз.

Зі свого боку в управлінні захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області запевняють: допомога муніципалітету так само потрібна і їм. Місто та область уже започаткували спільну роботу під час демонтажу «наливайок».

«Ми стикаємося з агресивною підприємницькою діяльністю. Тому вплив і підтримка міської влади необхідні. Тим більше, що між нашими управліннями вже є певні напрацювання та зв’язки. Ми є органом контролю у Дніпрі та області. Тому ми будемо раді подальшому обміну досвідом», – додав начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Юрій Кіслейко.

Крім цього, інспекція з питань благоустрою зможе демонтувати незаконні споруди за рішенням спільної комісії, а обласна Держпродспоживслужба накладатиме на недобросовісних бізнесменів чималі штрафи.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua