Про погіршення стану здоров`я серед учнів КЗ «Середня загальноосвітня школа №6» м.Новомосковськ

Під час проведення урочистої лінійки 08 травня 2018 року 22 учня КЗ «Середня загальноосвітня школа №6» м.Новомосковська Дніпропетровської області звернулись до медичного пункту освітнього закладу зі скаргами на нудоту та тимчасову втрату свідомості.

З метою надання медичної допомоги та з`ясування обставин погіршення стану здоров’я учнів керівництвом освітнього закладу було викликано оперативні служби.

За результатами медичного огляду в 18 дітей було встановлено діагноз «вегето-судинний пароксизм, сінкопе» легкого ступеню тяжкості, показань до госпіталізації не виявлено. У 3 дітей симптоми отруєння були відсутні. Одну дитину було госпіталізовано до дитячого відділення КЗ «Новомосковська ЦМЛ» ДОР.

Спеціалістами Новомосковського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області сумісно з лабораторією ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» та Дніпропетровською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби розпочато проведення санітарно-епідеміологічного розслідування погіршення стану здоров’я дітей.

У ході розслідування для проведення лабораторно-інструментальних досліджень було відібрано проби атмосферного повітря, зразки води питної бутильованої, води централізованої з крану харчоблоку та зразки готових страв. Лабораторні дослідження тривають.

Станом на 10.05.2018 до навчання повернулось 19 дітей, 3 дітей залишаються вдома за рішенням батьків.

За період з 08 по 10.05.18 діти освітнього закладу за медичною допомогою більше не звертались.

Ситуація залишається на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.