На Донеччині відбувся семінар-навчання з питань безпечного проведення сезону відпочинку та оздоровлення

Відповідно до звернення Святогірської міської ради під патронатом обласної державної адміністрації Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області провело семінар-навчання з питань безпечного проведення сезону відпочинку та оздоровлення. Захід відбувся під керівництвом першого заступника начальника Головного управління Кирилюка В.О.

Участь в семінарі взяли начальники та спеціалісти управлінь захисту споживачів, безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, фітосанітарної безпеки, державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства. Серед запрошених на семінар були присутні органи місцевого самоврядування, керівники дитячих оздоровчих центрів, баз відпочинку, підприємці в багатьох сферах надання послуг і торгівлі в сезон відпочинку та оздоровлення.

На семінарі були розглянуті такі питання:

перелік документів, що необхідні для відкриття дитячих оздоровчих центрів та баз відпочинку в літній оздоровчий період;

порядок відкриття позаміського табору денного перебування на базі загальноосвітньої школи; порядок взаємодії органів місцевого самоврядування з іншими державними органами щодо регулювання цінової політики на товари та послуги;

порядок здійснення контролю за торгівлею підакцизними товарами та інші.

Головне управління Держпродспоживслужби в Донецькій області дякує ініціаторам та організаторам заходу за можливість проведення такого змістовного семінару-навчання, яке дозволило обговорити ряд актуальних проблем.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua