Делегація України візьме участь в роботі 86-ї Генеральній сесії Світової Асамблеї Делегатів МЕБ

19-26 травня 2018 року в Парижі (Французька Республіка) відбудеться 86-та Генеральна сесія Світової асамблеї делегатів Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ). Від України участь у цьому заході візьме делегація Держпродспоживслужби на чолі з Першим заступником Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Андрій Жук.

Впродовж тижня роботи Генеральної сесії Світової Асамблеї Делегатів МЕБ відбуватимуться засідання, обговорення наукових досягнень в сфері ветеринарії та у сфері здоров`я і благополуччя тварин у всьому світі.

Представники української делегації у рамках роботи Генеральної асамблеї МЕБ та під час ряду двосторонніх зустрічей обміняються актуальною інформацією про епізоотичну ситуацію в країнах-учасницях МЕБ, обміняються передовим науковим досвідом, обговорять шляхи рішення проблемних питань, які постають перед сучасною ветеринарною медициною в Україні та країнах-членах МЕБ.

Планується, що делегація України проведе ряд двосторонніх зустрічей з питань торгівлі, зокрема, з колегами з Ірану, Канади, Білорусі, Франції, Естонії, Лівану та ряду інших.

Принагідно звертаємо увагу представників бізнес-середовища, що у разі наявності проблемних питань у взаємній торгівлі із зазначеними країнами, просимо поінформувати про них Держпродспоживслужбу електронною поштою olga.shevchenko@dpss.gov.ua або за телефонами (044) 279-52-50, (044) 278-84-92.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua