Щодо радіаційного фону по м.Кам’янське

Спеціалістами Держпродспоживслужби області 01.06.2018 прийнято участь у роботі комісії Кам`янської міської ради з приводу перевірки радіаційного фону вздовж автодороги по вулиці Шепетова у місті Камянське, яка знаходиться на балансі органів місцевого самоврядування.

Вимірювання радіаційного фону на 100 метровій ділянці дороги (28 контрольних точок) проведені Дніпропетровською регіональною державною лабораторією Держпродспоживслужби, яка акредитована в Національній системі акредитації.

Перевищення допустимих рівнів радіаційного фону на зазначеній ділянці дороги відмічалося локально, в окремих точках – місцях зруйнованого дорожнього покриття, який засипано невідомим будівельним матеріалом.

Держпродспоживслужбою отримані результати направлено до Кам`янської міської ради для прийняття рішень та вжиття відповідних заходів.

Для більш детального вивчення радіаційного фону території, встановлення джерела та причин забруднення органам місцевого самоврядування рекомендовано провести додаткові лабораторні вимірювання у селітебній зоні по вулиці Шепетова.

Спеціалісти Держпродспоживслужби тісно співпрацюють з органами місцевого самоврядування.

Питання залишається на контролі.