Відбулося підвищення кваліфікації та стажування керівників та спеціалістів державних фітосанітарних лабораторій України

З 4 по 8 червня 2018 року у Львівській області (Дубляни), при Інституті післядипломного навчання Львівського НАУ та на базі ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія відбулось підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів державних фітосанітарних лабораторій України.

Навчання пройшли 19 фахівців з 13-ти обласних фітосанітарних лабораторій. Відповідно до затвердженої програми фахівці навчались з питань організації роботи фітосанітарних лабораторій щодо проведення діагностики карантинних та інших шкідливих організмів, виконання аналізів на встановлення посівних якостей насіння, впровадження в роботу лабораторій системи якості відповідно до ДСТУ ISO/IEC 17025:2006, та інше.

В цей же період з 4 по 8 червня в м. Чернівці пройшло стажування директорів фітосанітарних лабораторій та спеціалістів, які відповідають за систему якості.

Стажування відбулось на базі ДУ «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія» відповідно до затвердженої програми.

Директори фітосанітарних лабораторій в процесі стажування обговорили з колегами всі практичні аспекти застосування ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 в своїх лабораторіях, специфіку проходження аудиту щодо перевірки на відповідність лабораторії належній системі якості згідно ДСТУ ISO/IEC 17025:2006. Крім того учасники стажувань на практиці ознайомились з роботою відділу по біологічному методу боротьби з шкідниками, хворобами рослин і бур’янами.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua