На Харківщині налагодили міжвідомчий взаємозв’язок щодо організації літньої оздоровчої кампанії

Розпорядженням голови Харківської облдержадміністрації від 19.04.2018 №300 в.о. начальника Головного управління включено до складу обласного Штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей, представники Головного управління включені до складу комісії з атестації позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. На рівні адміністративних територій створені та працюють комісії з питань підготовки до оздоровчого сезону та функціонування закладів, до складу яких включено представників районних та міських підрозділів.

Станом на 11.06.2018 підписані акти прийомки 725 (98,6%) дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, з них 16 позаміських закладів (64% від запланованої кількості) за плановими датами відкриття.

Впродовж квітня-травня 2018 року питання дотримання вимог санітарного законодавства та законодавства з безпечності харчових продуктів на обласному рівні за участю Головного управління з прийняттям відповідних рішень заслуховувалось на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС, нараді під головуванням губернатора області, нарадах-семінарах з керівниками позаміських закладів оздоровлення та відпочинку, спеціалістами місцевих органів управління у сфері освіти, відповідальними за організацію оздоровлення та відпочинку дітей в районі, місті та об’єднаній територіальній громаді, медичними працівниками, які працюватимуть у позаміських закладах. Аналогічні заходи проведені районними та міськими підрозділами Головного управління.

Станом на 11.06.2018 в області функціонують 14 позаміських закладів, 694 табори з денним перебуванням, 13 закладів праці та відпочинку, 1 наметове містечко.

Тривають підготовчі роботи у 9 позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, відкриття яких заплановано після 14 червня.

Питання дотримання у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя, безпечності харчових продуктів знаходиться на постійному контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua