Держпродспоживслужба в Києві продовжує моніторинг точок продажу вуличної їжі

Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві у співпраці з Національною поліцією, Державною службою праці та Київською міською держадміністрацією продовжують моніторингові обстеження столичних точок продажу вуличної їжі.

Такі перевірки розпочалися 3 серпня 2018 року. 15 інспекційних груп реагування обстежили понад 50 точок продажу вуличної їжі, які займаються реалізацією шаурми. Результати обстежень були висвітлені на офіційних сайтах.

Крім того, інспектори відвідали три цехи, на яких в антисанітарних умовах, з тотальним порушенням порушення санітарно-гігієнічних норм зберігалася і перероблялася сировина тваринного походження. На один цех спеціалісти не були допущені під приводом проведення ремонтних робіт. Наразі складено припис щодо другого складу, на третьому – робота триває.

За даними ГУ Держпродспоживслужби у м. Києві, сьогодні перевірки пересувних точок продажу вуличної їжі продовжуються. Виявлені порушення перенаправляють до департаменту міського благоустрою КМДА, який займається подальшою перевіркою дозвільної документації і демонтажу таких незаконних об'єктів. Уже вдалося демонтувати шість кіосків, де виготовляли та продавали шаурму.

Станом на 07.08.2018 за оперативними даними ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві та Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» кількість захворювання на гостру кишкову інфекцію пов'язаних із вживанням шаурми становить 92 випадки (один випадок не підтвердився), із них 12 дітей.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua