Щодо зміни рахунку для внесення плати за надання адміністративних послуг

ШАНОВНІ СУБ’ЄКТИ ЗВЕРНЕНЬ !!!

У зв’язку із зміною розрахункового рахунку для внесення плати за надання платних адміністративних послуг, наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області від 14.08.2018 року №380-Од, внесено зміни в розділ 11.3 «Розрахунковий рахунок для внесення плати» інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області:

  1. Видача дозволу (санітарного паспорту) на проведення робіт з джерелами іонізуючих випромінювань в установах України.
  2. Видача дозволу (санітарного паспорту) на постійні перевезення ДІВ (радіоактивних речовин і матеріалів, пристроїв і установок із джерелами іонізуючих випромінювань і радіоактивних відходів) спеціалізованим транспортним засобом.
  3. Видача дозволу (санітарного паспорту) на право експлуатації рентгенівського кабінету (зберігання та експлуатації пересувних і переносних (палатних) рентгенівських апаратів) лікувально-профілактичних закладів.
  4. Видача експлуатаційного дозволу оператору ринку, що провадить діяльність пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження.
  5. Видача карантинного сертифіката партії вантажу.
  6. Видача фітосанітарного сертифіката партії вантажу.
  7. Видача фітосанітарного сертифіката на реекспорт партії вантажу.

 

Оплату за вищевказані адміністративні послуги здійснювати на наступний рахунок:

Отримувач: УДКСУ у Чечелівському  р-ні м.Дніпра

ЄДРПОУ: 37989253

Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП)

МФО: 899998

Рахунок: 34317879221009

Призначення платежу: 22012500 Плата за надання інших адміністративних послуг».          

 

Інформаційні картки вищевказаних платних адміністративних послуг, бланки заяв, розрахунковий рахунок на сплату коштів за надання адміністративної послуги розміщено на офіційному сайті Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області (e-mail: gudpss@dp.consumer.gov.ua) в розділі «діяльність: адміністративній послуги», де Ви можете з ними ознайомитись та роздрукувати.