Відбулась спільна нарада щодо висвітлення та шляхи вирішення проблемних питань насінництва

29.08.2018 року відбулась спільна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Департаменту агропромислового розвитку Облдержадміністрації на тему висвітлення та шляхи вирішення проблемних питань насінництва. В нараді прийняли участь органи місцевого самоврядування, представники Департаменту агропромислового розвитку Облдержадміністрації, компанія – член Американської торгівельної палати, представники науки, акредитованих лабораторій та підприємства, які внесені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

Представник ТОВ «Піонер Насіння Україна» прочитав лекцію «Програма захисту від підробок Corteva Agriscience». Провідний науковий співробітник кандидат сільськогосподарських наук лабораторії насінництва зернових культур Алдошин А.В. розповів про законодавчу базу сучасного насінництва. Була розкрита тема «Особливості доробки і зберігання насіння зернових культур. Методи підготовки до сівби та визначення якості насіння».

Під час наради розглянуто проблемні питання щодо виробництва насіння і садивного матеріалу та шляхи їх вирішення. Учасники наради підкреслюють важливість застосування захисту від підробок насіння та необхідності перевірки насіння акредитованими лабораторіями.