31 серпня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Про готовність шкіл Дніпропетровщини до нового навчального року».

У прес-конференції взяла участь начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Вона повідомила, що станом на 1 вересня в Дніпропетровській області заплановано відкриття 842 дошкільних, 946 загальноосвітніх та понад 120 вищих навчальних I-II ступеня акредитації закладів. При цьому дві школи області закриваються через брак учнів.

«Вже є рішення органів місцевого самоврядування про закриття Нововасилівської ЗОШ Софіївського та Червоногригорівської СЗШ Нікопольського районів, у зв’язку з малою наповнюваністю закладів учнями», – сказала вона.
З метою оцінки стану підготовки закладів освіти до нового навчального року спеціалісти Держпродспоживслужби приймали участь у роботі комісій органів місцевого самоврядування. Особлива увага приділялась питанням дотримання санітарних вимог, організації харчування та медичного забезпечення у закладах.

У Дніпропетровській області в рамках програми облдержадміністрації проводиться реконструкція опорних шкіл.

«Проводиться планова робота по реконструкції більше 30 опорних шкіл, осучаснюється зовнішній і внутрішній простір, оновлюється обладнання, ремонтується спортивна інфраструктура. Також ведеться підготовка шкіл та НВК, де впроваджено інклюзивну освіту. У цьому році в 17 навчальних закладах Дніпра обладнано медіа та ресурсні кімнати », – сказала Неля Полюхович.