У Китаї фахівці Держпродспоживслужби взяли участь в семінарі щодо запобігання та контролю інфекційних хвороб

Представники Держпродспоживслужби взяли участь у семінарі щодо запобігання та контролю інфекційних хвороб та портових санітарно-епідеміологічних заходів з карантину для посадових осіб з країн, що розвиваються.

Захід організовано Інспекційним та Карантинним Інститутом Якості Цзянсу (місто Чанджоу, Китай).

Семінар проводиться за підтримки Міністерства торгівлі Китайської Народної Республіки на базі Інспекційного та Карантинного Інституту Якості Цзянсу.

Метою проведення семінару є обмін досвідом та поглиблення взаємної довіри між країнами-учасницями щодо організації системи державного нагляду за попередженням розповсюдження інфекційних захворювань, проведення карантинних заходів, облаштування на кордонах (портах, аеропортах) спеціальних пунктів пропуску, загального поліпшення якості карантинних заходів тощо.

Українська делегація мала честь відкрити цьогорічний семінар із вступною вітальною промовою від імені всіх країн-учасниць.

Питання, що будуть обговорюватися під час семінару, носять актуальний характер, насамперед і для України. Зокрема, мова йдеться про державний нагляд при перетині кордонів між країнами, можливості розбудови системи моніторингу і державного контролю за інфекційними хворобами, епідеміологічний нагляд тощо.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua