Міжнародна науково-практична конференція «Інфекційна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики».

На базі Дніпровського аграрно-економічного університету 21-22 вересня 2018 року відбулась міжнародна науково-практична конференція «Інфекційна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики».

У заході взяв участь начальник відділу організації протиепізоотичної роботи Андрій Говтвян.

У роботі конференції взяли участь понад 200 осіб, заслухали доповіді з актуальних проблем туберкульозу; інфекційні та інвазійні хвороби бджіл; сучасні принципи профілактики бактеріальних хвороб у птиці; класичні та факторні типи епізоотичного процесу постерельозу; нодулярний дерматит великої рогатої худоби,  проблема сучасної ветеринарної медицини; епізоотологічний моніторинг псевдомонозу птиці та асоційованих з ним бактеріозів в птахогосподарствах України; показники крові та клітинного метаболізму за сумісного перебігу лептоспірозу і герпесвірусних інфекцій першого та другого типів у коней; ефективність застосування настоянок фітопрепаратів проти кріогенних еталонних штамів St.aureus, St.epidermidis та Ps.аeruginosa; вплив дезінфікуючих засобів на кріогенні штами мікроорганізмів;розробка ППД-туберкуліну для ссавців з використанням виробничого штаму M.bovisValleе КМІЕВ-9КМ, методів мікрофільтрації та ультрацентрифугування.

За результатами конференції прийнята резолюція щодо підвищення ефективності профілактичних  та оздоровчих заходів в Україні.

Стійке епізоотичне благополуччя це загальне завдання для спільної праці наукових співробітників та спеціалістів Держпродспоживслужби.