Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області підведенні підсумки роботи за 9 місяців

7 листопада відбулося засідання колегії Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за підсумками роботи служби за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року.

Участь у роботі колегії взяли участь: начальник Головного управління Віталій Паращенко, керівники управлінь Головного управління, керівники міськрайонних, районних та міських управлінь, начальники та головні бухгалтери районних і міських державних лікарень ветеринарної медицини, директор  Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління – Олексій Губський зазначив, що за 9 місяців 2018 року службою проведена значна робота щодо забезпечення стійкого епідемічного благополуччя області. Здійснювався постійний контроль за проведенням оздоровчої кампанії та підготовкою навчально-виховних закладів до роботи в новому навчальному 2018-2019 році.

В.о. начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління – Андрій Говтвян, у своїй доповіді звернув увагу на належний контроль за проведенням карантинування тварин та видачею ветеринарних документів. Також він доповів про проведений аналіз епізоотичної ситуації в області та виконання плану протиепізоотичних заходів за 9 місяців.

Про роботу служби у сфері фітосанітарної безпеки доповів начальник Управління фітосанітарної безпеки Головного управління – Василь Приходько в свої доповіді він доповів про стан  виконання Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу та виконання плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при здійсненні прикордонного державного контролю вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України.

Службі було поставлені завдання до кінця року продовжити роботу по попередженню виникнення інфекційних захворювань і масових отруєнь населення; забезпечити належний контроль за дотриманням вимог санітарного законодавства на об’єктах соціальної сфери (дошкільні навчальні, загальноосвітні, інтернатні, лікувально-профілактичні заклади), у т.ч. щодо дотримання температурного режиму в осінньо-зимовий період; забезпечити безумовне виконання Планів протиепізоотичних заходів з профілактики основних заразних хвороб тварин на 2018 рік; посилити фітосанітарний контроль вантажів, які ввозяться на митну територію Дніпропетровської області з метою охорони території України від проникнення регульованих шкідливих організмів разом з імпортними вантажами; забезпечити виконання Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу у 2018 році, Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при здійсненні прикордонного державного контролю вантажів, що ввозяться (пересилаються) на митну територію України у 2018 році забезпечити своєчасний розгляд звернень громадян з питань порушення законодавства про захист прав споживачів.

Заслухавши та обговоривши звіти керівників структурних підрозділів про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за 9 місяців 2018 року та завдання на IV квартал 2018 року,

Роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за 9 місяців 2018 року визнати задовільною