В Україні вводять нове маркування продуктів

13 грудня в прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «В Україні вводять нове маркування продуктів».

У прес-конференції взяли участь:

  • Адвокат Андрій Верба;
  • Начальник відділу безпечності харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Світлана Бовсуновська.

 

Начальник відділу безпеки харчових продуктів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Світлана Бовсуновська повідомила, що з прийняттям закону про маркування харчових продуктів, споживач зможе дізнатися, що входить до складу харчового продукту.

 «6 грудня Верховною Радою у другому читанні був прийнятий закон, яким регламентується маркування харчових продуктів для споживачів. Споживачеві буде представлена інформація, які компоненти входять до харчового продукту, та в якій кількості. Також будуть вказані алергени жирним шрифтом в складі, вміст кофеїну, походження даного продукту, ГМО. Споживач зможе дізнатися всю інформацію про харчовий продукт і харчовий ланцюг.

 Також буде прописуватися наявність рослинних жирів, потрібно пам’ятати, що їх наявність здешевлює вартість молочної продукції. Маса риби, морепродуктів буде вказуватися без наявності глазурі, якою вони зазвичай покриваються і заморожуються.

 Цим законом прописуються вимоги не тільки для суб’єктів господарювання, а також для інтернет – мереж, ресторанів, кафе, тобто для всього бізнесу.

 На це передбачено перехідний період – 3 роки, протягом цього часу суб’єкт може використовувати стару етикетку, а потім вже виготовляти нову за всіма вимогами нового закону.

 Все, що прописується суб’єктом господарювання на етикетці має бути в продукті. Якщо він покладе в харчовий продукт щось не зазначену в складі, тоді це фальсифікат.

Існують, перевірки, які будуть проводитися частіше в наступному році. Є такі підприємства, які інспектуватимуться до 4 разів на рік, і також аудит – сказала вона.

Адвокат Андрій Верба повідомив, що закон про маркування харчових продуктів вступає в силу з моменту підписання, вводиться в дію через 6 місяців після опублікування.

«Цей закон призначений захистити споживачів харчових продуктів. Він покликаний регулювати ринок харчових продуктів, привести у відповідність діючі законодавство України до Договору з ЄС, який було підписано в 2014 році.

 Закон про маркування харчових продуктів вступає в силу з моменту підписання, вводиться в дію через 6 місяців після опублікування.

Глобально на споживачах цей закон не позначиться, але для операторів ринку харчових продуктів вводиться додаткова адміністративна відповідальність у вигляді накладення штрафів за продаж продукції, яка не відповідає вимогам. Аж до вилучення партії і накладення штрафу до 15 мінімальних заробітних плат.

У законі немає єдиного зразка етикетки, яка повинна бути, вказані тільки розміри – висота шрифту повинна бути 1,2 мм.

Зобов’язали також відображати процентне співвідношення спирту, якщо він складається в продукті », – сказав він.