Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за 2018 рік та завдання на 2019 рік

14 лютого 2019 року відбулася колегія Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області «Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за 2018 рік та завдання на 2019 рік».

У заході взяли участь: начальник Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Віталій Паращенко, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олег Потоцький, в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Андрій Говтвян, начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Олексій Губський, начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Юрій Кіслейко, начальник управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Василь Приходько, керівники структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та керівники державних лікарень ветеринарної медицини та державних лабораторій Держпродспоживслужби.

Учасники колегії проаналізували діяльність служби у 2018 році та визначили основні завдання на 2019 рік у галузі дотримання санітарного законодавства, здійснення протиепізоотичних заходів та державного контролю у сфері безпечності харчових продуктів. Проведено аналіз результативності роботи державних лікарень та лабораторій Держпродспоживслужби.

Дана оцінка роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області в питаннях ідентифікації та реєстрації тварин за минулий рік та визначені заходи, які необхідно провести в поточному році для забезпечення належної простежуваності за обігом тварин та продукції тваринного походження.

Під час колегії було розглянуто стан реалізації державної політики у сферах карантину, захисту рослин і насінництва та розсадництва.

Також підведені підсумки роботи з питань державного нагляду за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, дотримання законодавства в сфері реклами, метрологічного та ринкового нагляду.

Роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області у 2018 році визнано задовільною.

За результатами колегії було надано відповідні доручення керівникам структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та керівникам державних установ, які належать до сфери управління Держпродспоживслужби.