Спалах кишкової інфекції у КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» ДМР (оновлено)

Станом на 14:00 годину 14.03.2019 до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області  надійшло 13 екстрених повідомлень щодо захворюваності дітей   КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» ДМР на гостру кишкову інфекцію. До лікувально-профілактичних закладів м. Дніпро госпіталізовано 13 дітей.

У КЗО  «Середня загальноосвітня школа № 112» ДМР навчається 1 112 дітей, у т.ч. 204 учнів початкових класів ЗОШ № 126 в якій на даний час проводяться ремонтні роботи.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області продовжується санітарно-епідеміологічне розслідування захворюваності дітей навчального закладу.

З метою з’ясування обставин захворюваності дітей, відібрано 40 змивів з об’єктів навколишнього середовища, 8 готових страв та 6 проб води питної для проведення лабораторних досліджень.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

 


14.03.2019 за оперативним повідомленням ВСП «Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України», 9 учнів КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» ДМР госпіталізовані з діагнозом гостра кишкова інфекція до лікувально-профілактичних закладів м. Дніпро.

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювань спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області  розпочато проведення санітарно-епідеміологічного розслідування захворюваності дітей у КЗО «Середня загальноосвітня школа № 112» ДМР.

Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

Результати санітарно-епідеміологічного розслідування захворюваності дітей будуть додатково оприлюднені на сайті Головного управління.