Тренінг «польових» ветеринарів» в рамках проекту ФАО

19 березня 2019 року за сприянням Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області на базі Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від імені Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО) був проведений семінар «Тренінг «польових» ветеринарів» в рамках проекту ФАО.

Були присутні: організатор семінару Скрипник Артем Валерійович, головні спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області відділу організації протиепізоотичної роботи, відділу державного контролю, директор Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Держпрожспоживслужби, начальники обласної, міських та районних лікарень ветеринарної медицини.

На семінарі були розглянуті наступні питання:

  1. Посилення регіональної готовності, профілактики і боротьби із заразним вузликовим дерматитом великої рогатої худоби в Україні.

Метою даного питання є тренінг фахівців ветеринарної медицини з підвищення рівня розпізнання заразного вузликового дерматиту (ЗВД), розслідування спалахів, відбору та транспортування зразків, вакцинації, виконання та управління депопуляцією – безпечна утилізація інфікованих туш, чистка та дезінфекція на уражених фермах, контроль векторів.

  1. Узгодження питань планових досліджень великої рогатої худоби у господарствах всіх форм власності.

Виступали за темою: в.о. начальника Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Говтвян Андрій Валерійович, головний спеціаліст відділу організації протиепізоотичної роботи Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Панасенко Євген Анатолійович, директор Дніпропетровської регіональної державної лабораторії Малімон Олександр Григорович.

  1. Було проведено навчання з питання «Впровадження програмного продукту «Єдиний державний реєстр ветеринарних документів», головним спеціалістом відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Булижко Ганною Григоріївною.

Після проведення кожної частини семінару в неформальній обстановці учасники тренінгу обговорили інформацію щодо нез’ясованих питань.