Створення належних та безпечних умов під час літнього відпочинку дітей

23 квітня 2019 року на базі Дніпровської міської ради відбулась нарада за участі представників Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області, управління освіти Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, Департаменту охорони здоров`я населення Дніпровської міської ради, ВСП «Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень» Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України», Дніпровського міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області, ювенальної превенції Дніпровського відділу поліції ГУ НП в Дніпропетровській області, відділу зв`язків з громадськістю управління патрульної поліції в Дніпропетровській області та керівників пристосованих дитячих таборів відпочинку з денним перебуваннями з питань організації літнього відпочинку дітей міста Дніпра, створення належних та безпечних умов їх перебування у таборах.

У ході наради було обговорено ряд питань щодо забезпечення та дотримання санітарно-гігієнічного законодавства при підготовці та функціонуванні пристосованих таборів відпочинку з денним перебуванням на базі закладів освіти м. Дніпра. На випадок виникнення надзвичайної ситуації, інфекційної захворюваності, хімічного отруєння тощо проведено відпрацювання алгоритму взаємодії між службами та керівниками таборів відпочинку.

Головний спеціаліст управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Малишева М.О. наголосила на порушеннях вимог санітарного законодавства, які найчастіше зустрічаються під час заходів державного нагляду (контролю), та можуть призвести до розповсюдження захворюваності в організованих дитячих колективах.

З метою попередження та недопущення епідускладнень в закладах оздоровлення та відпочинку, присутнім керівникам закладів доведено основні вимоги з дотримання санітарно-гігієнічного, протиепідемічного та дезінфекційного режимів, а також вимоги щодо організації безпечного харчування, питного режиму й належного медичного обслуговування дітей.