1-му Травня – Міжнародному дню праці присвячено

За сприяння керівництва та організації Профспілкового комітету Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 03.05.2019 року о 16:00 після закінчення робочого дня з усіма бажаючими членами профспілки був проведений турнір з аматорського БАДМІНТОНУ.

Захід відкрив начальник Головного управління Паращенко В.А. з щирими вітаннями всім спеціалістам які проявили бажання взяти участь у турнірі.

Також, керівник урочисто привітав Русак І.В. (головного спеціаліста відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини, управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини) з перемогою у складі жіночої команди з хокею «Україночка» у чемпіонаті України з жіночого хокею, сезону 2018-2019 р.

 

Від Дніпропетровської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу вітав учасників турніру заступник голови організації Рудаков Л.М.

Суддівство здійснював заступник керівника Дніпропетровської територіальної організації всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» − Івашин Ю.Г.

Всі учасники турніру вдячні за професійне та безпристрасне виконання ним суддівства.

Протягом 3-х годин змагань, перемогу вибороли змішані (чол./жін.) пари у складі:

1 місце
Русак І. та Дворядкін В.

2 місце
Голдовська В. та Гвоздаков Г.

3 місце
Хорошун Ю. та Костенко Є.

А взагалі, перемогли всі учасники турніру, тому що спорт – це краще проведення дозвілля, спорт – це кращій помічник у праці та кращій метод згуртування, та комунікації трудового колективу Головного управління.