Про підготовку закладів оздоровлення та відпочинку Дніпропетровської області  до роботи у оздоровчій кампанії 2019 року

16 травня 2019 року начальник відділу санітарно-епідеміологічного нагляду та організації розслідування спалахів  Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович  прийняла участь в обласній нараді, яка відбулась на базі  КЗ «Дитячий оздоровчий центр соціальної реабілітації санаторного типу «Перлина Придніпров’я» ДОР за участю керівництва департаментів Дніпропетровської обласної державної адміністрації, директорів закладів оздоровлення та відпочинку.

На нараді заслухано питання щодо підготовки закладів оздоровлення та відпочинку Дніпропетровської області  до роботи у оздоровчій кампанії 2019 року.

Неля Полюхович звернула увагу присутніх на питаннях, вирішення яких необхідно забезпечити до початку роботи оздоровчих закладів з метою недопущення епідемічних ускладнень.

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області розпочато комісійні перевірки стану готовності закладів оздоровлення та відпочинку,  розгляд та погодження примірних двотижневих меню.