Проведення інспекцій та контролю за операторами органічного ринку

30 липня 2018 року Президентом України підписано Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», який визначає основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, засади правового регулювання органічного виробництва, обігу органічної продукції та функціонування ринку органічної продукції, правові основи діяльності центральних органів виконавчої влади, суб’єктів ринку органічної продукції та напрями державної політики у зазначених сферах.
В зв’язку з впровадженням Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» від 10.07.2018 № 2496-VIII, який вступає в силу 02 серпня 2019 року, у період з 20 по 22 травня 2019 року відбувся тренінг на тему: «Вступ до проведення інспекцій та контролю за операторами органічного ринку».

Організовано захід проектом «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» у співпраці з органом сертифікації «Органік Стандарт».

Призначався тренінг для державних інспекторів Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (в тому числі Бовсуновська Світлана Олександрівна начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області) та Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Захід відбувся на території сертифікованого органічного господарства ПП «Агроекологія», с. Михайлики, Шишацького району, Полтавської області.
Всі учасники семінару пройшли практичний курс тренінгу та протягом 3 днів взяли участь у тематичних семінарах, а саме тваринництво, рослинництво, підгот овка та простежуваність, ведення документації.