Делегація Держпродспоживслужби відвідала Берлін

3 3

На запрошення Німецького Фонду міжнародного правового співробітництва (IRZ) делегація Держпродспоживслужби на чолі з заступником Голови Держпродспоживслужби Анною Андрущак перебувала з робочим візитом у м. Берлін (Федеративна Республіка Німеччина) з19 по 24 травня 2019 року.

Візит був організований IRZ для представників із трьох країн-партнерів – України, Республіки Молдова та Республіки Білорусь.

До складу делегації Держпродспоживслужби також увійшли начальник відділу міжнародних угод та технічної допомоги Управління міжнародного співробітництва Світлана Скляренко та заступник начальника відділу контролю у сфері торгівлі Департаменту захисту споживачів Леся Кратюк.

У ході візиту відбулися зустрічі у Федеральному міністерстві юстиції та захисту споживачів, Центрі у справах споживачів (Федеральний союз VZBV), Центрі у справах споживачів м. Берлін. Також проведено зустрічі та експертні дискусії з представниками Центру з питань боротьби з недобросовісною конкуренцією у сфері захисту прав споживачів та Головного відділу при Федеральному уповноваженому з питань захисту персональних даних та свободи інформації.

Участь делегації Держпродспоживслужби у робочому тристоронньому візиті сприяла поглибленню співпраці у сфері захисту прав споживачів в сучасному інформаційному суспільстві, дозволила ознайомитись з європейською системою захисту прав споживачів, ринкового нагляду, вивчити досвід ФРН стосовно діяльності та ролі громадських організацій у сфері захисту прав споживачів.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua