Про призупинення роботи ресторану «Соnffetti» – м. Дніпро, пр. Героїв, 1

За оперативним повідомленням ВСП «Дніпровський міський відділ лабораторних досліджень ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України» в період з 31 травня по 05 червня до лікувально-профілактичного закладу міста Дніпро з підозрою на сальмонельоз госпіталізовано 6 осіб, усі дорослі.

З епідеміологічного анамнезу було встановлено, що усіх хворих об’єднує вживання страв у ресторані «Соnffetti» (м. Дніпро, пр. Героїв, 1).  

З метою встановлення причин та умов виникнення захворювання   Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області проводиться епідеміологічне розслідування та інспектування в ресторані з проведенням лабораторних досліджень об’єктів довкілля закладу.

 У ході перевірки ресторану «Соnffetti» встановлено низку порушень чинного законодавства в частині дотримання вимог санітарно-гігієнічного та дезінфекційного режиму, обігу харчових продуктів, порушення технологічного процесу приготування страв та дотримання правил особистої гігієни працівниками закладу.

З метою локалізації спалаху сальмонельозної інфекції, Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області винесено рішення про призупинення роботи ресторану «Соnffetti» (м. Дніпро, пр. Героїв, 1) на 10 робочих днів. Знято з обігу та вилучено 15 кг меду без відповідного маркування та винесено припис про усунення порушень щодо додержання оператором ринку вимог законодавства про харчові продукти.

До Дніпропетровської регіональної Державної лабораторії Держпродспоживслужби на лабораторні дослідження направлено харчові продукти та готові страви, проби питної води та змиви з об’єктів довкілля ресторану. Дослідження тривають