Функціонування системи менеджменту якості та безпечності харчових продуктів на підприємствах

11 липня 2019 року за ініціативи Управління агропромислового розвитку Дніпропетровської обласної державної адміністрації на базі підприємства ПрАТ Дніпровського олійноекстракційного заводу. була проведена конференція на тему: «Безпечність продукції АПК. Державний контроль. Маркування. Практичні рекомендації щодо підтримання гігієнічних вимог та функціонування діючих процедур НАССР. Перехід на нову версію ISO 22000:2018».

На конференції були розглянуті наступні питання:

  1. Порядок здійснення державного контролю щодо виконання вимог законодавства стосовно постійно діючих процедур, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках;
  2. Як впровадити та підтримувати на підприємствах АПК гігієнічні вимоги;
  3. Як впровадити на підприємствах АПК діючі процедури НАССР;
  4. Перехід на нову версію стандарту ISO 22000:2018;
  5. Огляд законодавства щодо маркування харчової продукції;
  6. Екскурсія по підприємству ПрАТ Дніпровського олійноекстракційного заводу.

У конференції від Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області взяли участь начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Бовсуновська С.О., головний спеціаліст начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Борисенко А.І. та головний спеціаліст відділу державного контролю управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини – Лановенко А.В.