На Закарпатті у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку уже оздоровилося 14 тис дітей

На території Закарпатської області в літній період функціонувало понад 190 дитячих таборів оздоровлення та відпочинку: як стаціонарні з цілодобовим перебуванням дітей, які були відкриті при навчальних і санаторно-курортних закладах, так і наметові, серед яких 3 заклади були організовані релігійними громадами. У цих дитячих закладах за вказаний період відпочило та оздоровилося 14 тис дітей. Про це йшлося на колегії ГУ Держпродспоживслужби у Закарпатській області за підсумками роботи Головного управління за перше півріччя 2019 року.

Під час колегії була розглянута діяльність Держпродспоживслужби Закарпаття у сфері здійснення державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства, зокрема в частині забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя під час організації оздоровлення і літнього відпочинку дітей у поточному році, підбиті підсумки оздоровчої кампанії та проаналізовано стан підготовки до нового навчального року.

Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області провели перевірки стану готовності дитячих закладів оздоровлення і відпочинку на початку сезону, а також здійснювали періодичні моніторингові обстеження дитячих закладів оздоровлення та відпочинку під час їх функціонування.

За результатами проведених перевірок порушення вимог санітарного законодавства були виявлені у 12 таборах. Недоліки загалом не мали системного характеру і в основному стосувалися організації роботи харчоблоків.

На сьогодні працює 18 оздоровчих закладів в яких оздоровлюється до 2800 дітей. Робота з контролю за ходом оздоровчої кампанії 2019 року триває.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua