Про забезпечення ефективного проведення фінального тестування

06.08.2019 шістнадцять слухачів навчальних курсів дистанційного навчання успішно склали фінальне тестування на теми: «Важливість використання найкращих практик для виробництва безпечного молока та молочних продуктів» (термін навчання – з 22 квітня 2019 року по 18 червня 2019 року включно) та «Практичне застосування мікробіологічних критеріїв для встановлення показників безпечності харчових продуктів та максимальних рівнів окремих забруднюючих речовин у харчових продуктах» (термін навчання – з 27 червня 2019 року по 31 липня 2019 року включно) у приміщенні Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.
Вперше була впроваджена відеофіксація з одночасною трансляцією в режимі реального часу з метою забезпечення ефективного проведення фінального тестування.
Слід відмітити бюджетність та зручність впровадження даного проекту на місцях та значну економію на відрядженнях, що було відмічено слухачами навчальних курсів.
Дякуємо керівнику сектору дистанційного навчання Костіній Наталії Михайлівні та відповідальним особам за співпрацю, зручність нововведення!