12 серпня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «В Дніпропетровській області зафіксований випадок АЧС».

У прес-конференції взяв участь в.о. начальника управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Говтвян Андрій Валерійович:
– 2 серпня у Дніпропетровській області був зафіксований випадок африканської чуми свиней, це третій випадок в області з початку року. Перші два випадки були зареєстровані у Томаківському районі та у м.Марганець.
– Третій спалах АЧС був зафіксований у Новомосковському районі на ділянці № 7 мисливських угідь Новомосковського УТМР, яка розташована на території Піщанської територіальної громади Знаменівського старостинського округу. В місці знаходження епізоотичного вогнища знайдені рештки від 7 голів домашніх свиней, які знешкоджені шляхом спалювання у підготовленій для цього траншеї. Техніка та інвентар задіяні в цих роботах продезінфіковані препаратом який знешкоджує вірус АЧС.

– Громадян, які виявили рештки свиней у навколишньому середовищі або власників тварин, що побачили погіршення здоров’я свиней у підсобному господарстві, просимо надати інформацію спеціалістам Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за телефоном 099-723-16-99 або на електронну адресу 4.3@dp.consumer.gov.ua