Основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції Аудит системи ХАССП. Дії територіальних органів при випадках ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації щодо кишкових інфекційних захворювань.

14 серпня 2019 року на базі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області було проведене навчання на теми: «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», «Аудит системи ХАССП», «Дії територіальних органів при випадках ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації щодо кишкових інфекційних захворювань».
У конференції взяли участь начальники та головні спеціалісти структурних підрозділів Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.
У першій частині навчання доповідачем на тему «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» виступила Бовсуновська Світлана Олександрівна начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.
Програмою навчання було передбачено надання актуальної інформації щодо:
1. Застосування закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» від 02.08.2019 № 2696-VIII/
2. Застосування наказу МАППУ «Про затвердження державного логотипу для органічної продукції» від 22.02.2019 № 67.
У другій частині навчання на теми: «Аудит системи ХАССП», «Дії територіальних органів при випадках ускладнення санітарно-епідеміологічної ситуації щодо кишкових інфекційних захворювань» доповідачем виступила Лукацька Олена Олексіївна головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Програмою навчання було передбачено надання актуальної інформації щодо:
1. Аудит системи ХАССП
2. Визначення та впровадження на харчових підприємствах системи ХАССП.
3. Історія розвитку системи ХАССП,
4. Вимоги харчового законодавства та стандарти щодо впровадження та аудиту системи ХАССП
5. Практична робота з уніфікованою форму акту № 41
6. Ознайомлення з вимогами Закону України від 06.12.2018 № 2639 «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів».
7. Виконання регламенту дій територіальними органами Держпродспоживслужби у випадках ускладнення санітарно-епідеміологічних захворювань та харчових отруєнь, наданого з дорученням Голови Держпродспоживслужби від 28.07.2017 № 601-06-05/7104.
Наприкінці доповідачі відповіли на численні питання учасників навчання.