Спільна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області управління Держрибагентства з користувачами біоресурсів

15 серпня 2019 року на базі Управління Державного агентства рибного господарства у Дніпропетровській області була проведена спільна нарада Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та Дніпропетровського рибоохороного патруля із суб’єктами господарювання Дніпропетровщини.
Доповідачами виступили начальник відділу безпечності харчових продуктів управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Бовсуновська Світлана та начальник Управління Держрибагентства у Дніпропетровській області Вовк Василь.
Програмою наради було передбачено надання актуальної інформації щодо:
1. Основних принципів НАССР , впровадження якої, в першу чергу, дозволить попередити та знизити ризик при виробництві рибопродукції, допоможе підвищити ефективність управління виробничими процесами на підприємстві та сприятиме виробництву якісної продукції;
2. Вимоги Законів України « Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».
3. Загальні вимоги до операторів ринку, які здійснюють первинне виробництво та ведення записів щодо забезпечення безпечності харчових продуктів.
4. Механізм реалізації Державної реєстрації потужностей операторів ринку харчових продуктів та на отриманні експлуатаційного дозволу, що стосується багатьох суб’єктів підприємництва.
Наприкінці наради доповідач відповіла на численні питання користувачів водних ресурсів.