Обмін досвідом серед державних фітосанітарних інспекторів Дніпропетровської та Полтавської областей.

Згідно з дорученням Голови Держпродспоживслужби на базі управління фітосанітарної безпеки, контролю у сфері насінництва та розсадництва 22-23.08.2019 року відбувся обмін досвідом серед державних фітосанітарних інспекторів Дніпропетровської та Полтавської областей.

Серед основних питань, які були обговорені в рамках програми обміну досвідом – проведення захисних заходів від шкідників хвороб та бур’янів в господарствах області,  виконання фітосанітарних правил при виробництві дерев’яного пакувального матеріалу, проведення контрольних обстежень на виявлення регульованих шкідливих організмів на території області, здійснення фітосанітарного контролю при надходженні імпортних об’єктів регулювання.

Проведено зустріч з першим заступником начальника Головного управління в ході якої обговорювали перспективні напрямки в роботі фітосанітарного законодавства.

В практичній частині учасники відвідали митний пост “Південний” ВМО № 2 Дніпропетровської митниці ДФС України та митний пост “Дніпропетровськ-Північний” (ТОВ “Агро-Союз”) та ознайомились з роботою відділу фітосанітарних заходів на кордоні в зоні відділу митного оформлення.