Інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекції серед учнів КЗ «Підгородненський НВК №3 «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» ДРР» станом на 10.09.2019

06 вересня 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області почали надходити оперативні повідомлення від Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо захворюваності учнів у комунальному закладі «Підгородненський навчально-виховний комплекс №3 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дніпровської районної ради Дніпропетровської області» (адреса: 52001, Дніпропетровська область, Дніпровський район, місто Підгородне, вулиця Каштанова, будинок 1) на гостру кишкову інфекцію.
У період з 05 по 09 вересня до комунального закладу «Дніпровська міська клінічна лікарня №1» ДМР» з симптомами гострої кишкової інфекції госпіталізовано 7 учнів.
Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області з 06.09.2019 розпочало санітарно-епідеміологічне обстеження навчального закладу та інспектування харчоблоку.
З метою встановлення причин та умов виникнення захворювання дітей було відібрано 2 проби води, 3 проби готових страв та 50 змивів з об’єктів довкілля для проведення лабораторних досліджень у Дніпропетровській регіональній державній лабораторії Держпродспоживслужби та Державній установі «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України». Дослідження тривають.