Як навчальні заклади Дніпропетровської області підготувались до нового навчального року?

19 вересня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Як навчальні заклади Дніпропетровської області підготувались до нового навчального року?»
У прес-конференції взяла участь начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.
Неля Полюхович повідомила, що в 2019/2020 навчальному році на контролі Головного управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області знаходиться:
– 880 загальноосвітніх навчальних закладів (з них 40 опорних шкіл та 17 закладів інтернатного типу);
– 990 закладів дошкільної освіти (з них 823 дитячих садків та 167 навчально-виховних комплексів;
– 30 інклюзивно-ресурсних центрів.
У перших класах навчальних закладів Дніпропетровської області розпочали навчання 34 тисячі 767 учнів.
Тільки по місту Дніпру функціонує 159 загальноосвітніх навчальних закладів та 176 закладів дошкільної освіти.
На території області функціонують навчальні заклади, у яких протягом тривалого часу не виконуються заходи по доведенню їх матеріально-технічної бази до санітарних вимог.
Потребують реконструкції та капітального ремонту 6 дошкільних та 28 загальноосвітніх навальних закладів.
З метою контролю стану підготовки шкіл та гімназій до нового навчального року спеціалісти управління приймали участь у роботі комісій органів місцевого самоврядування.
Особливу увагу комісія приділяла питанням дотримання санітарних вимог, організації харчування та медичного забезпечення в закладах.
Крім того, підчас роботи комісій службою проводився лабораторний контроль факторів навколишнього середовища, досліджувалась питна вода, вимірювались рівні освітлюваності в учбових класах тощо.
Начальник відділу Держпродспоживслужби додала, що керівники більшості закладів відповідально віднеслось до питань підготовки закладів до роботи у новому навчальному році – проведено ремонти будівель шкіл, класів, санвузлів, їдалень, спортивних залів, ґанків.