Інформація про спалах захворювання на гостру кишкову інфекції серед учнів Криворізької спеціалізованої школи №118 станом на 26.09.2019

25 вересня 2019 року до Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області почали надходити оперативні повідомлення від ВСП «Криворізький міський відділ лабораторних досліджень» Державної установи «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» щодо захворюваності учнів КЗ «Криворізька  спеціалізована школа І-ІІІ ступенів             №118» Криворізької міської ради за адресою: м.Кривий Ріг, Саксаганський район, м-н Сонячний, б.1, (код ЄДРПОУ 33264946) на гостру кишкову інфекцію.

 У період з 25 по 26 вересня до амбулаторії № 11 КНП «ЦПМСД №4                        м. Кривий Ріг» з симптомами гострої кишкової інфекції звернулося 19 дітей.  Усі діти знаходяться на амбулаторному лікуванні, батьки захворілих дітей відмовились від госпіталізації.

Проектна потужність навчального закладу – 1568 учнів, фактично навчається – 752.

З метою встановлення причин та обставин виникнення захворювання дітей Головним управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 25.09.2019 розпочато санітарно-епідеміологічне обстеження навчального закладу з відбором проб харчових продуктів, питної водопровідної води, змивів з об’єктів довкілля у закладі.

Про випадок захворювання на гостру кишкову інфекцію поінформовано правоохоронні органи Дніпропетровської області, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування.

Проведення протиепідемічних заходів триває. Ситуація перебуває на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.