На Вінниччині фахівці Держпродспоживслужби допомогли споживачам повернути кошти за зіпсований товар та неякісно надані послуги

До Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області надійшла скарга від мешканця міста Вінниця, який уклав договір з ТОВ "Міжнародна агенція праці" щодо надання послуг з працевлаштування за кордоном. Споживач сплатив 36 800 грн., але послуги згідно з умовами договору надані не були. На вимогу розірвати договір та повернути кошти було отримано відмову. 14.08.2019р. фахівці Управління захисту прав споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області провели позаплановий захід нагляду/контролю на предмет дотримання вимог законодавства про захист прав споживачів у ТОВ "Міжнародна агенція праці"де було встановлено порушення норм чинного законодавства. У результаті чого кошти споживачеві були повернуті в повному обсязі.

Мешканець села Мирне Калинівського району Вінницької області звернувся зі скаргою на ТОВ "Трейд 18", партнером якого є торговельна мережа "Алло", де споживачем було придбано електроскутер Rover Ampere 05 вартістю 25 859 грн. Придбаний товар виявився неналежної якості, а послуга гарантійного обслуговування не була виконана. 05.09.2019 у ході розгляду справи спеціалісти Управління захисту споживачів зафіксували факт порушення прав споживача і суб’єкт господарювання повернув споживачу кошти в повному обсязі.

Мешканець міста Гайсин Вінницької області повідомив про порушення прав у ТОВ "Гаджет Трейдінг" магазин "Цитрус", у якому він придбав мобільний телефон Xiaomi Redmi Note 5 32 Gb Gold за 5999 грн. неналежної якості. Суб'єкт господарювання відмовив споживачеві у поверненні коштів, а запропонувавши ремонт – не надав аналогійчний товар з обмінного фонду. 02.10.2019р. спеціалісти Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області провелио позаплановий захід контролью в магазині "Цитрус", у результаті чого громадянину повернули кошти за неякісний товар в повному обсязі.

Переглянути на сайті: consumer.gov.ua