Статистика і профілактика отруєння грибами у Дніпропетровській області

24 жовтня у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес-конференція на тему: «Статистика і профілактика отруєння грибами у Дніпропетровській області».

У прес-конференції взяла участь головний спеціаліст відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Валентина Портних.

Валентина Портних повідомила, що попри застереження та поінформованість грибників, щороку сотні любителів «тихого полювання»  через свою необачність не тільки опиняються на лікарняних ліжках, але і втрачають своє життя. Так, у 2017 році із 6 постраждалих від вживання грибів померли 5 осіб. У минулому році помер хлопчик 7 років, який хизувався перед своїми однолітками та з’їв без термічної обробки гриби, зірвані у дворі.

Станом на 22 жовтня поточного року на Дніпропетровщині зареєстровано 3 випадки отруєння дикорослими грибами, постраждало 6 осіб (всі дорослі). Летальних випадків не зареєстровано. За аналогічний період минулого року було зареєстровано 15 випадків з 24 постраждалими.

Найчастіше отруєння спричиняє бліда поганка, яку за морфологічними ознаками  практично не можливо відрізнити від їстівних грибів, особливо це стосується молодих екземплярів. Тому варто взагалі відмовитись від збирання пластинчатих грибів.  

Отруєння також можуть спричинити їстівні гриби, які не пройшли належної термічної обробки або виросли на забруднених територіях чи уздовж швидкісних трас.

Спеціаліст Держпродспоживслужби наголосила, що для збереження здоров’я краще утриматися від збору дикорослих грибів, а споживате штучно вирощені, купуючи їх в магазинах (печериці, гливи).

 Якщо все ж відправились до лісу збирати гриби, то обов’язково врахуйте наступне:

 – ніколи не кладіть у кошик грибів, яких не знаєте;

– не збирайте старих, перезрілих або дуже молодих грибів, а також тих, що ростуть поблизу швидкісних трас чи на радіаційно забруднених територіях;

– не збирайте грибів у спекотну погоду, так як при таких погодних умовах змінюється обмін речовин в організмі гриба, він втрачає воду та накопичує токсини;

– уважно перевірте зібрані гриби перед тим, як починати готувати страву або робити заготівлі;

– відібрані гриби спочатку промийте та відваріть декілька разів (не менше трьох)  у підсоленій воді протягом 30 хвилин.

Пам’ятайте, що гриби – це не дитяча їжа, тому не давайте грибних страв малолітнім дітям. Також небезпечно вживати гриби вагітним жінкам та жінкам, у яких діти перебувають на грудному вигодовуванні, людям похилого віку.