Використання кукурудзи

Кукурудза — одна з основних культур сучасного світового землеробства. Це культура різностороннього використання та високої урожайності. У порівнянні з пшеницею та рисом кукурудза, з точки зору її застосування, мабуть, є найбільш різноплановою злаковою культурою.   Щоб утримати високі врожаї кукурудзи агровиробники повинні сумлінно віднестися до підбору гібриду чи сорту згідно зони вирощування, для кожної зони України характерні різні періоди вегетації рослин. Кукурудза є однією з найдавніших сільськогосподарських культур, що вирощується на території України. Через це сьогодні існує величезне сортове розмаїття кукурудзи. Інформація про те, які є сорти кукурудзи, допомагає зрозуміти, яке насіння краще вибрати для посіву та визначити вимоги по догляду за кукурудзою конкретного сорту.

Насіння кукурудзи до сівби найбільш якісно готують на насіннєвих заводах. Воно повинно мати високу схожість – 95%, і енергію проростання 90%, що особливо важливо для одержання дружних сходів, формування вирівняних посівів. Його висушують до вологості 13-14%, калібрують, протруюють препаратами фунгіцидної та інсектицидної дії.

В Україні надають перевагу вирощуванню гібридів, а ніж сортам кукурудзи. Адже у гібридів першого покоління вищий рівень життєздатності та активності  протікаючих процесів біосинтезу, що сприяють значному зростанню продуктивності рослин. Врожайність гібридів кукурудзи на 20-30% вища у порівнянні з сортами. Рекомендовано підбирати сорт кукурудзи у відповідності до ґрунтово-кліматичних умов зони вирощування. До таких умов належить: температурний режим повітря, кількість опадів, тривалість дня, температура і вологість ґрунту.

Кожен сорт відрізняється певними морфологічними ознаками, періодом достигання зерна та врожайністю. Виділяють наступні сорти кукурудзи: кремниста, зубовидна, крохмалиста, розлусна, цукрова, плівчаста, воскоподібна. Кожен з них має різну тривалість вегетаційного періоду.

Кремнисту і зубовидну кукурудзу вирощують на зерно з метою виготовлення з неї борошна, круп, спирту та для відгодівлі худоби. Здебільшого, зубовидна кукурудза представлена пізньостиглими сортами. Відрізняється незначною кількість зеленої маси, зубоподібним зерном (у фазу повного дозрівання). Зерно кремнистої кукурудзи має високий вміст отверділого крохмалю, характеризується високою врожайністю та скоростиглістю.

Крохмалиста кукурудза має важливе технічне значення. З неї виготовляють крохмаль, спирт, олію, а також використовують в якості фуражу. Зерно має значно випуклу вершину, матову поверхню та високий рівень крохмалю. Переважають пізньостиглі сорти.

Розлусну кукурудзу вирощують для приготування з неї попкорну, круп, пластівців. Особливістю зерна є його властивість тріскатися при значному нагріванні. Зерно має високий рівень білка.

Цукрові сорти кукурудзи застосовують для консервації та в кулінарії, адже зерно має високий вміст цукрі та незначну кількість крохмалю, що підвищують його смакові якості (особливо у фазу молочної стиглості). Причиною цього є порушений обмін речовин, через що рослина не перетворює цукор на крохмаль у повній мірі. Переважають ранньостиглі сорти.

Воскоподібна кукурудза вважається підвидом зубоподібної. Зерно має зубоподібну форму та двошарову воскоподібну оболонку. В середині зерна міститься клейка борошниста суміш.

Приблизно дві третини світового виробництва кукурудзи вирощується на корм сільськогосподарських тварин та птиці. У більшості випадків кукурудзу збирають після повного дозрівання зерна, яке переробляється на корм для тварин.

Завдяки високому вмісту крохмалю, який повільніше розщеплюється в рубці великої рогатої худоби, зерно кукурудзи широко використовується в кормах, як один із основних продуктів-постачальників енергії для ВРХ. В результаті відносно повільного проходження кукурудзи в організмі тварини процес травлення займає довший час, завдяки чому частка її використання в раціоні більша, порівняно з іншими злаками.

Таким чином, кукурудзі пророкують стати рослиною майбутнього через дуже високий потенціал врожайності та вагомі успіхи селекційного прогресу у цьому напрямі, а також значний попит на зелену масу кукурудзи – чи не найкращу сировину для отримання альтернативних видів енергії та палива. Та попри успіхи сучасної селекції досягти реалізації закладеної врожайності рослини здатні тільки за створення для них оптимальних умов для розвитку та врахування відповідних особливостей та потреб посівів. Кукурудза багато у чому відрізняється від більшості знайомих та поширених в Україні рослин, але беручи до уваги досвід великої кількості інших європейських держав, у яких посіви кукурудзи на сьогодні займають вже дуже великі площі, подальше вирощування та використання потенціалу цієї рослини в нашій країні є, безумовно, перспективним завданням.