Щодо створення належних умов для безпечного харчування у закладах освіти

20 листопада 2019 року відбулась нарада щодо запобігання випадків харчових отруєнь та дотримання вимог безпечності харчування в закладах освіти Дніпропетровської області.
Нарада проводилась під головуванням заступника голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай І.О., із залученням Головного управлінням Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області та департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації, за участі керівників управлінь освіти, комунальних закладів освіти обласного підпорядкування та підприємств-організаторів харчування.
Передусім метою зустрічі стало визначення кола проблемних питань в начальних закладах Дніпропетровської області та основних пріоритетів у створенні безпечних умов перебування дітей в організованих колективах.

У ході наради піднімались питання стосовно покращення організації раціонального харчування у закладах освіти з дотриманням санітарно-гігієнічних вимог та вимог щодо безпечності харчових продуктів. Визначено основні аспекти державного контролю та аудиту системи НАССР у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах.
Впроваджена система НАССР – знижує ризик виникнення небезпечних факторів та вимагає від операторів ринку дотримуватися гігієнічних вимог при виготовленні готової продукції. Ця система ідентифікує, оцінює та контролює небезпечні фактори, які є визначальними для безпечності харчових продуктів.
З 20 вересня 2019 року всі українські підприємства харчової галузі мають впровадити систему НАССР, в тому числі і заклади освіти, які надають послуги з харчування, постачальники та перевізники харчових продуктів.

Враховуючи першочергові завдання, за дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука всім зацікавленим службам та відомствам, основними напрямками на 2019-2020 роки є:
– доведення закладів освіти, у тому числі харчоблоків, до санітарно-гігієнічних вимог та усунення виявлених порушень чинного законодавства;
– забезпечення раціонального і безпечного харчування учнів у закладах освіти та достатнє його фінансування;
– здійснення систематичного контролю за організацією харчування дітей та своєчасне вживання відповідних заходів.
– зниження ризику виникнення небезпечних факторів шляхом впровадження система НАССР в закладах освіти.