Діалог про Україну

21 листопада 2019 року перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Потоцький О.В. та начальник управління фітосанітарної безпеки Приходько В.І. взяли участь у громадських обговореннях «Діалог про Україну», де обговорювались всі переваги та проблемні питання масштабної реформи ринку землі в Україні.
Захід був організований Дніпропетровською облдержадміністрацією спільно з заступником міністра розвитку економіки , торгівлі та сільського господарства Тарасом Висоцьким, радником Президента України із земельних питань Романом Лещенко, з представниками Дніпропетровської обласної ради, народними депутатами, керівниками ОТГ та фермерами Дніпропетровщини.
В результаті реформи власники зможуть вільно розпоряджатися землею – продавати, залишати у спадок, використовувати як заставу. Нововведення на ринку землі дадуть потужний імпульс розвитку фермерства та активному залученню інвестицій, підкреслив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.