Про організацію шкільного харчування на Дніпропетровщині

29 листопада у прес-центрі ІА «МОСТ-ДНІПРО» відбулася прес- конференція на тему: «Про організацію шкільного харчування на Дніпропетровщині».

У прес-конференції взяла участь начальник відділу санепіднагляду та організації розслідування спалахів управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Неля Полюхович.

Неля Полюхович повідомила, що головою Уряду 25 жовтня 2019 року, проведено селекторну нараду з очільниками профільних міністерств, керівниками областей та всіх зацікавлених служб та відомств.

На селекторній нараді розглядались питання щодо попередження та недопущення харчових отруєнь дітей, забезпечення якісним харчуванням, розробці і впровадженню нових нормативних документів стосовно переліку харчових продуктів, рецептурних збірників та санітарних правил для закладів освіти.

За результатами селекторної наради Прем’єр – міністр поставив перед очільниками профільних міністерств та керівниками областей завдання у стислі строки підготувати реалістичний план щодо проведення заходів з безпеки харчування в закладах освіти.

На виконання вищезазначеного доручення Головне управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області спільно з Департаментом освіти і науки облдержадміністрації затвердили наказ «Про посилення контролю за якістю та організацією харчування дітей у навчальних закладах області».

По Дніпропетровській області затверджено «План дій щодо неухильного дотримання вимог безпечності харчування та запобігання випадків харчових отруєнь у закладах освіти».

Утворено робочу комісію для проведення спільних перевірок навчальних закладів області, у т.ч. суб’єктів господарювання, які надають послуги з організації харчування дітей щодо дотримання вимог санітарного

законодавства та законодавства у сфері безпечності харчових продуктів протягом 2019-2020 років.

20 листопада 2019 року для керівників управлінь освіти та підприємств- організаторів харчування проведено нараду щодо дотримання вимог безпечності харчування в закладах освіти Дніпропетровської області.

У ході наради проаналізовано проблемні питання по начальним закладам Дніпропетровської області та визначені основні пріоритети по створенню безпечних умов перебування та якісного харчування дітей у навчальних закладах.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області розпочато перевірку суб’єктів господарювання, які постачають продукти харчування до навчальних закладів – повідомила начальниця.

Також, Неля Полюхович зазначає, що в Україні протягом останніх чотирьох років в загальноосвітніх навчальних закладах та дошкільних навчальних закладах було зареєстровано 311 спалахів, в яких постраждало 3 тисячі 93 дитини.

У Дніпропетровській області за два останні роки було зареєстровано 13 спалахів гострих кишкових інфекцій, всі вони пов’язані з порушеннями організації харчування та санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів у навчальних закладах області.

При кожному розслідуванні такого випадку, Держпродспоживслужбою фіксуються значні порушення санітарного законодавства та вимог, що стосуються безпеки харчових продуктів. Виявляється недобросовісність постачальників продуктів харчування. Наприклад, для харчування дітей використовувались сировина та харчові продукти без відповідного маркування, тому неможливо довести їх якість і гарантійні терміни зберігання; порушувалися правила товарного сусідства тощо. Всі ці фактори дійсно є підставами для того, щоб Держпродспоживслужба спільно з Департаментом освіти проаналізували всі проблемні питання в навчальних закладах

зобов’язали керівників закладів та постачальників харчових вирішити їх у найкоротший термін.