Про отруєння невідомою речовиною учнів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області

До Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 03.12.2019 надійшло повідомлення з Державної служби з надзвичайних ситуацій про отруєння невідомою речовиною учнів Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9 Павлоградської міської ради Дніпропетровської області за адресою: м. Павлоград, вул. Озерна,87.
Постраждало всього 6 осіб (5 учнів та 1 вчитель). Станом на 14-30 госпіталізовано до медичного закладу каретою швидкої допомоги 5 учнів закладу (вчитель відмовився від госпіталізації).
З метою встановлення причин та умов виникнення отруєння спеціалістами Павлоградського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області 03.12.2019 проведено збір інформації у вищевказаному закладі та у КНП «Павлоградська міська лікарня №1» Павлоградської міської ради».
Встановлено, що отруєння дітей виникло в результаті розпилення суміші з газового балончика (попередньо – перцевий) в туалетній кімнаті 2-го поверху приміщення школи.
У закладі проведена своєчасна евакуація учнів (близько 1 000 осіб) та персоналу школи (близько 70 осіб) та провітрювання приміщень.
Проведена певна робота з керівництвом закладу щодо недопущення таких випадків у майбутньому.
Ситуація знаходиться на контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.